Wstecz

DoradcaFinansowy Poznań

SPRAWDŹ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje Zadania:

    Obsługujesz stałych klientów

    Pozyskujesz i obsługujesz nowych klientów

    Uczysz się, doskonalisz analizę finansową oraz techniki sprzedaży

    Odbywasz spotkania z klientami

  • Co zyskujesz:

    Umowa o pracę/współpracę na czas nieokreślony, średnie wynagrodzenie ok. 6000 zł bez górnej granicy

    Najwyższe na rynku stawki prowizyjne od sprzedanych produktów oraz duża ilość produktów wewnętrznych na których możesz zarabiać dodatkową wysoką prowizję

    Komplet narzędzi służbowych (telefon, laptop, crm, samochód w ramach Gifts&Cars)

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne poszerzające Twoje umiejętności i wiedzę

    Dostęp do programu motywacyjnego Gifts&Cars

    Możliwość kształtowania własnej kariery, szybkiego awansowania i realnego rozwoju

  • Wymagania:

    wykształcenie min. średnie

    min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży lub branży finansowej

    Umiejętności interpersonalne: umiejętność nawiązywania rozmowy, umiejętność podtrzymywania relacji

    Umiejętność pracy w zespole

    Potwierdzenie osiąganych wyników sprzedażowych

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.