Wstecz

EkspertFinansowy Poznań

SPRAWDŹ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje zadania:

    Obsługujesz stałych klientów

    Pozyskujesz i obsługujesz nowych klientów

    Dokonujesz analiz finansowych oraz budujesz strategie finansowania

    Odbywasz spotkania z klientami oraz partnerami

    Przygotowujesz i prowadzisz szkolenia dla Doradców Działu Sprzedaży:

    • indywidualne – mentoring,
    • grupowe

    Uczysz się podstaw zarządzania sprzedażą i zespołem sprzedażowym

  • Co zyskujesz

    Umowa o pracę/współpracę na czas nieokreślony, średnie wynagrodzenie ok. 10000 zł

    Najwyższe na rynku stawki prowizyjne od sprzedanych produktów

    Komplet narzędzi służbowych i najlepszą atmosferę w pracy o której inni tylko marzą

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne poszerzające Twoje umiejętności i wiedzę

    Rozszerzony dostęp do programu Gifts&Cars

    Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w instytucji finansowej.

  • Wymagania:

    wykształcenie min. średnie

    min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży lub branży finansowej

    Umiejętności interpersonalne: umiejętność nawiązywania rozmowy, umiejętność podtrzymywania relacji

    Wysoko rozwinięta umiejętność pracy w zespole

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.