Wstecz

KierownikZespołu Poznań

SPRAWDŹ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje zadania

    wspierasz swój zespół (coaching/mentoring) i odpowiadasz za jego wynik finansowy

    obsługujesz stałych klientów i pozyskujesz nowych

    dokonujesz analiz i budujesz strategie sprzedaży

    rozwijasz umiejętności zarządzania sprzedażą

  • Co zyskujesz

    Umowa o pracę/współpracę na czas nieokreślony, średnie wynagrodzenie ok. 8000 zł

    Najwyższe na rynku stawki prowizyjne za Twoją sprzedaż i nadprowizję za sprzedaż w Zespole

    Komplet narzędzi służbowych i cykliczne szkolenia

    Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

    wsparcie Dyrektora Oddziału

    rozszerzony dostęp do programu Gifts&Cars

    możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej instytucji finansowej

  • Wymagania

    wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

    min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem/sprzedażą

    rozwinięte umiejętności interpersonalne (min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży)

    głęboka odpowiedzialność za zespół i jego wynik

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.