Wstecz

DoradcaFinansowy Poznań

SPRAWDŹ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje Zadania:

    Obsługujesz stałych klientów

    Pozyskujesz i obsługujesz nowych klientów

    Uczysz się analizy finansowej oraz technik sprzedaży

    Odbywasz spotkania z klientami

  • Co zyskujesz:

    Umowa o pracę/współpracę na czas nieokreślony, średnie wynagrodzenie ok. 6000 zł

    Najwyższe na rynku stawki prowizyjne od sprzedanych produktów

    Komplet narzędzi służbowych

    Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne poszerzające Twoje umiejętności

    Dostęp do programu Gifts&Cars

    Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej instytucji finansowej.

  • Wymagania:

    wykształcenie min. średnie

    min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży lub branży finansowej

    Umiejętności interpersonalne: umiejętność nawiązywania rozmowy, umiejętność podtrzymywania relacji

    Umiejętność pracy w zespole

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.