Wstecz

DoradcaFinansowy Pozna艅

SPRAWD殴 PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje Zadania:

    Obs艂ugujesz sta艂ych klient贸w

    Pozyskujesz i obs艂ugujesz nowych klient贸w

    Uczysz si臋, doskonalisz analiz臋 finansow膮 oraz techniki sprzeda偶y

    Odbywasz spotkania z klientami

  • Co zyskujesz:

    Umowa o prac臋/wsp贸艂prac臋 na czas nieokre艣lony, 艣rednie wynagrodzenie ok. 6000 z艂 bez g贸rnej granicy

    Najwy偶sze na rynku stawki prowizyjne od sprzedanych produkt贸w oraz du偶a ilo艣膰 produkt贸w wewn臋trznych na kt贸rych mo偶esz zarabia膰 dodatkow膮 wysok膮 prowizj臋

    Komplet narz臋dzi s艂u偶bowych (telefon, laptop, crm, samoch贸d w ramach Gifts&Cars)

    Szkolenia wewn臋trzne i zewn臋trzne poszerzaj膮ce Twoje umiej臋tno艣ci i wiedz臋

    Dost臋p do programu motywacyjnego聽Gifts&Cars聽

    Mo偶liwo艣膰 kszta艂towania w艂asnej kariery, szybkiego awansowania i realnego rozwoju

  • Wymagania:

    wykszta艂cenie min. 艣rednie

    min. 2 letnie do艣wiadczenie w sprzeda偶y lub bran偶y finansowej

    Umiej臋tno艣ci interpersonalne: umiej臋tno艣膰 nawi膮zywania rozmowy, umiej臋tno艣膰 podtrzymywania relacji

    Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole

    Potwierdzenie osi膮ganych wynik贸w sprzeda偶owych

Zdecydowany zosta膰 Confiance?

Nic prostszego! Wype艂nij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zg艂oszenie.
Team Confiance

Zosta艅Confiance.