Wstecz

DoradcaKlienta Poznań

SPRAWDŹ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje Zadania:

    Pozyskujesz i obsługujesz nowych klientów Confiance

    Uczysz się, i doskonalisz posiadane umiejętności

  • Co zyskujesz:

    Umowa na okres próbny z bardzo dobrym wynagrodzeniem

    Najwyższe na rynku stawki prowizyjne od sprzedanych produktów

    Komplet narzędzi służbowych

    Indywidualne szkolenie wprowadzające pod okiem Mentora i Coacha

    Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w instytucji finansowej.

  • Wymagania:

    Wykształcenie min. średnie

    Umiejętności interpersonalne: umiejętność nawiązywania rozmowy, umiejętność podtrzymywania relacji, otwartość, pozytywne nastawienie

    Chęć do pracy jest wymogiem koniecznym!!

    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku , bądź w pracy z wymagającym klientem.

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.