Wstecz

DyrektorOddziału Cała Polska

SPRAWDŹ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Przenieś do nas swój zespół !

  • Twoje zadania

    budujesz zespół genialnych doradców finansowych

    wspierasz swój zespół (coaching/mentoring/szkolenia merytoryczne z zakresu wiedzy produktowej) i odpowiadasz za jego wynik finansowy

    wspomagasz obsługę klientów stałych i pozyskiwanie klientów nowych

    szkolisz zespół w zakresie doboru produktów oraz analizy i realizacji sprzedaży

    nadzorujesz współpracę zespołu z działem wsparcia sprzedaży

    nadzorujesz współpracę zespołu z działem doradców mobilnych

    nadzorujesz pracę działu administracji w zakresie kadrowo-płacowym Twojego oddziału

  • Co zyskujesz

    Umowa o pracę/współpracę na czas nieokreślony, średnie wynagrodzenie ok. 17000 zł

    Wysokie zarobki oraz świetne warunki zatrudnienia dla Twojego zespołu

    Najwyższe na rynku stawki prowizyjne za sprzedaż Twojego zespołu – największa miesięczna premia wypłacona Dyrektorowi Oddziału wyniosła 47 tysięcy złotych

    Komplet narzędzi służbowych i cykliczne szkolenia prowadzone przez mistrzów w swojej dziedzinie – Rachunkowości, Prawie, Sprzedaży Produktów Finansowych, Zarządzania Zespołem, Coachingu, Mentoringu

    rozszerzony dostęp do programu Gifts&Cars

    możliwość kształtowania własnej kariery i kreowania nowych rozwiązań w firmie z ogromnym potencjałem na rynku pośrednictwa finansowego

  • Wymagania

    wykształcenie wyższe

    min. 4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem na rynku bankowości lub pośrednictwa finansowego

    rozwinięte umiejętności interpersonalne

    potwierdzenie wyników sprzedaży z poprzednich miejsc pracy

    doświadczony zespół doradców finansowych

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.