Wstecz

DyrektorOddzia艂u Ca艂a Polska

SPRAWD殴 PLAN DNIA!
Wstecz
  • Przenie艣 do nas sw贸j zesp贸艂 !

  • Twoje zadania

    budujesz zesp贸艂 genialnych doradc贸w finansowych

    wspierasz sw贸j zesp贸艂 (coaching/mentoring/szkolenia merytoryczne z zakresu wiedzy produktowej) i odpowiadasz za jego wynik finansowy

    wspomagasz obs艂ug臋 klient贸w sta艂ych i pozyskiwanie klient贸w nowych

    szkolisz zesp贸艂 w zakresie doboru produkt贸w oraz analizy i realizacji sprzeda偶y

    nadzorujesz wsp贸艂prac臋 zespo艂u z dzia艂em wsparcia sprzeda偶y

    nadzorujesz wsp贸艂prac臋 zespo艂u z dzia艂em doradc贸w mobilnych

    nadzorujesz prac臋 dzia艂u administracji w zakresie kadrowo-p艂acowym Twojego oddzia艂u

  • Co zyskujesz

    Umowa o prac臋/wsp贸艂prac臋 na czas nieokre艣lony, 艣rednie wynagrodzenie ok. 17000 z艂

    Wysokie zarobki oraz 艣wietne warunki zatrudnienia dla Twojego zespo艂u

    Najwy偶sze na rynku stawki prowizyjne za sprzeda偶 Twojego zespo艂u – najwi臋ksza miesi臋czna premia wyp艂acona Dyrektorowi Oddzia艂u wynios艂a 47 tysi臋cy z艂otych

    Komplet narz臋dzi s艂u偶bowych i cykliczne szkolenia prowadzone przez mistrz贸w w swojej dziedzinie – Rachunkowo艣ci, Prawie, Sprzeda偶y Produkt贸w Finansowych, Zarz膮dzania Zespo艂em, Coachingu, Mentoringu

    rozszerzony dost臋p do programu Gifts&Cars

    mo偶liwo艣膰 kszta艂towania w艂asnej kariery i kreowania nowych rozwi膮za艅 w firmie z ogromnym potencja艂em na rynku po艣rednictwa finansowego

  • Wymagania

    wykszta艂cenie wy偶sze

    min. 4 lata do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu zespo艂em na rynku bankowo艣ci lub po艣rednictwa finansowego

    rozwini臋te umiej臋tno艣ci interpersonalne

    potwierdzenie wynik贸w sprzeda偶y z poprzednich miejsc pracy

    do艣wiadczony zesp贸艂 doradc贸w finansowych

Zdecydowany zosta膰 Confiance?

Nic prostszego! Wype艂nij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zg艂oszenie.
Team Confiance

Zosta艅Confiance.