Wstecz

EkspertFinansowy Pozna艅

SPRAWD殴 PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje zadania:

    Obs艂ugujesz sta艂ych klient贸w

    Pozyskujesz i obs艂ugujesz nowych klient贸w

    Dokonujesz analiz finansowych oraz budujesz strategie finansowania

    Odbywasz spotkania z klientami oraz partnerami

    Przygotowujesz i prowadzisz szkolenia dla Doradc贸w Dzia艂u Sprzeda偶y:

    • indywidualne – mentoring,
    • grupowe

    Uczysz si臋 podstaw zarz膮dzania sprzeda偶膮 i zespo艂em sprzeda偶owym

  • Co zyskujesz

    Umowa o prac臋/wsp贸艂prac臋 na czas nieokre艣lony, 艣rednie wynagrodzenie ok. 10000 z艂

    Najwy偶sze na rynku stawki prowizyjne od sprzedanych produkt贸w

    Komplet narz臋dzi s艂u偶bowych i najlepsz膮 atmosfer臋 w pracy o kt贸rej inni tylko marz膮

    Szkolenia wewn臋trzne i zewn臋trzne poszerzaj膮ce Twoje umiej臋tno艣ci i wiedz臋

    Rozszerzony dost臋p do programu Gifts&Cars

    Mo偶liwo艣膰 kszta艂towania w艂asnej kariery i zdobywania do艣wiadcze艅 w instytucji finansowej.

  • Wymagania:

    wykszta艂cenie min. 艣rednie

    min. 3 lata do艣wiadczenia w sprzeda偶y lub bran偶y finansowej

    Umiej臋tno艣ci interpersonalne: umiej臋tno艣膰 nawi膮zywania rozmowy, umiej臋tno艣膰 podtrzymywania relacji

    Wysoko rozwini臋ta umiej臋tno艣膰 pracy w zespole

Zdecydowany zosta膰 Confiance?

Nic prostszego! Wype艂nij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zg艂oszenie.
Team Confiance

Zosta艅Confiance.