Wstecz

G艂贸wnyKsi臋gowy Ca艂a Polska

Wstecz
  • Twoje zadania

    Budujesz i wspierasz zesp贸艂 ksi臋gowo艣ci Confiance

    Tworzysz nowe procedury, buduj膮c now膮, najwy偶sz膮 jako艣膰 w艣r贸d firm rachunkowych w Polsce

    Obs艂ugujesz klient贸w Confiance w zakresie:

    • Prowadzenia ksi膮g handlowych i rachunkowych
    • Przygotowywania danych do deklaracji podatkowych
    • Sporz膮dzania sprawozda艅 finansowych
    • Uzgadniania sald kont
    • Wykonywania zapis贸w ksi臋gowych
    • Wprowadzanie danych do programu kadrowo p艂acowego
  • Co zyskujesz

    Umowa o prac臋/wsp贸艂prac臋 B2B na czas nieokre艣lony, wynagrodzenie w przedziale 5000 – 15000 z艂 brutto na jasnych i czytelnych zasadach – jest uzale偶nione od ilo艣ci przyj臋tych do obs艂ugi klient贸w

    Komplet narz臋dzi s艂u偶bowych:

    • Telefon
    • Laptop
    • Wybrane przez Ciebie oprogramowanie (Comarch, Sage Symfonia, INSERT itd.)
    • System CRM

    Rozszerzony dost臋p do programu Gifts&Cars

    Realn膮 mo偶liwo艣膰 stworzenia pe艂nej infrastruktury nowego departamentu rachunkowo艣ci

    Wsparcie radcy prawnego

    Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej

  • Wymagania

    Wykszta艂cenie wy偶sze

    Mile widziany Certyfikat Ksi臋gowego

    Bardzo mile widziane uprawnienia Doradcy Podatkowego

    Minimum 3 letnie do艣wiadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego/G艂贸wnego Ksi臋gowego

    Zaanga偶owanie, zapa艂 do pracy

    Znajomo艣膰 najnowszych trend贸w rynku finansowego, umiej臋tno艣膰 korzystania z nowoczesnych narz臋dzi

Zdecydowany zosta膰 Confiance?

Nic prostszego! Wype艂nij formularz po prawej stronie i wci艣nij przycisk Aplikuj.
Czekamy na Twoje zg艂oszenie.
Team Confiance

Zosta艅Confiance.