Wstecz

KierownikZespołu Poznań

SPRAWD┼╣ PLAN DNIA!
Wstecz
  • Twoje zadania

    wspierasz swój zespół (coaching/mentoring) i odpowiadasz za jego wynik finansowy

    obsługujesz stałych klientów i pozyskujesz nowych

    dokonujesz analiz i budujesz strategie sprzeda┼╝y

    rozwijasz umiej─Ötno┼Ťci zarz─ůdzania sprzeda┼╝─ů

  • Co zyskujesz

    Umowa o prac─Ö/wsp├│┼éprac─Ö na czas nieokre┼Ťlony, ┼Ťrednie wynagrodzenie ok. 8000 z┼é

    Najwy┼╝sze na rynku stawki prowizyjne za Twoj─ů sprzeda┼╝ i nadprowizj─Ö za sprzeda┼╝ w Zespole

    Komplet narzędzi służbowych i cykliczne szkolenia

    Ubezpieczenie na ┼╝ycie dla Ciebie i Twoich bliskich

    wsparcie Dyrektora Oddziału

    rozszerzony dost─Öp do programu Gifts&Cars

    mo┼╝liwo┼Ť─ç kszta┼étowania w┼éasnej kariery i zdobywania do┼Ťwiadcze┼ä w du┼╝ej instytucji finansowej

  • Wymagania

    wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

    min. roczne do┼Ťwiadczenie w zarz─ůdzaniu zespo┼éem/sprzeda┼╝─ů

    rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne (min. 3-letnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y)

    g┼é─Öboka odpowiedzialno┼Ť─ç za zesp├│┼é i jego wynik

Zdecydowany zosta─ç Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz i kliknij Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.