• Twoje zadania

    Budujesz i wspierasz zespół księgowości Confiance

    Tworzysz nowe procedury, roziwjając nową, najwyższą jakość wśród firm rachunkowych w Polsce

    Obsługujesz klientów Confiance w zakresie:

    • Prowadzenia ksiąg handlowych i rachunkowych
    • Przygotowywania danych do deklaracji podatkowych
    • Sporządzania sprawozdań finansowych
    • Uzgadniania sald kont
    • Wykonywania zapisów księgowych
    • Wprowadzanie danych do programu kadrowo płacowego
  • Co zyskujesz

    Umowa o pracę/współpracę B2B na czas nieokreślony, wynagrodzenie w przedziale 4000 - 15000 zł brutto na jasnych i czytelnych zasadach - jest uzależnione od ilości przyjętych do obsługi klientów

    Komplet narzędzi służbowych:

    • Telefon
    • Laptop
    • Oprogramowanie Comarch Optima
    • System CRM

    Rozszerzony dostęp do programu Gifts&Cars

    Realną możliwość awansu i stworzenia pełnej infrastruktury nowego zespołu rachunkowości

    Wsparcie radcy prawnego oraz głównego księgowego

    Możliwość pracy zdalnej

  • Wymagania

    Wykształcenie wyższe – lub w trakcie studiów w zakresie Finansów i Rachunkowości

    Mile widziany Certyfikat Księgowego

    Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego/Głównego Księgowego

    Zaangażowanie, zapał do pracy

    Znajomość najnowszych trendów rynku finansowego, umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi

Zdecydowany zostać Confiance?

Nic prostszego! Wypełnij formularz po prawej stronie i wciśnij przycisk Aplikuj.
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Team Confiance

ZostańConfiance.